«

»

Registrační značka s nápisem „CASH” je k mání za 45 milionů korun

Foto: pixabay

Museli byste nejspíš trefit Eurojackpot nebo v něm vyhrát jeden z luxusních vozů… a i potom by si kdejaký smrtelník klepal na čelo, kdybyste si k tomuto vozu jako působivý doplněk pořídili registrační značku za 45 milionů. Jedna taková je opravdu k mání. Prodává ji americký důchodce Claude Arthur Stuart Hamrick z Kalifornie a chce za ni dva miliony dolarů (v přepočtu tedy téměř 45 milionů korun). Že je cena nadsazená? Jak pro koho. Vzhledem k tomu, že jsou registrační značky v Americe docela výnosným zbožím, kupce se určitě najde.

Značku si registroval už v roce 1970

Představte si, jak by se vaše okolí tvářilo, kdybyste trefili Eurojackpot výherní výsledky a kdyby se nejdražším doplňkem vašeho plechového miláčka stala registrační značka v přepočtu za 45 milionů korun. To by asi bylo haló pro všechny zúčastněné. Nicméně proti gustu… minimálně majitel značky nepochybuje, že se kupce najde. Svou cenu nastavil se sebevědomím sobě vlastním a bude prý na ní trvat. Už po roce 1970, když značku registroval, se objevovali různí zájemci, kteří od něj značku chtěli koupit. V té době jim ale vždy říkal, že ji neprodá ani za milion dolarů. Jde vidět, že svým slovům hodlá dostát.

Originální značky jdou na dračku

Ovšem nemusíte být pouze v Americe, abyste viděli, že originální registrační značky k vozům jdou na dračku. Přesto tam ještě zůstaňme, a to u druhého případu prodeje vzácné značky. Velmi oblíbené jsou i ty s nízkými čísly, o čemž svědčí značka s čísem 20, která se v roce 2018 ve státě Delaware prodala za 410 tisíc dolarů (v přepočtu za 9 milionů korun). Tak kdybyste trefili Eurojackpot, aspoň víte, kde můžete mimo jiné sypat vaše milardy.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru