«

»

Rekord v Účtenkovce: Jediný soutěžící za květen zaregistroval téměř 6 000 paragonů!

Foto: 777cz.eu

Denně bylo všemi hráči do Účtenkovky přihlášeno cca 350 tisíc účtenek

Před dvěma týdny proběhlo už osmé losování Účtenkovky, do něhož bylo celkem zaregistrováno přes 17,3 milionů paragonů. Do slosování se jich ale dostalo o zhruba 2 miliony méně. Ačkoliv do hry za dobu jejího trvání nebylo tentokrát zaregistrováno nejméně účtenek, nejméně hráčů se jí však zúčastnilo. Paragony do Účtenkovky totiž za květen přihlašovalo cca 394 tisíc lidí, což je o 13 tisíc méně, než předešlý měsíc, který do té doby držel rekord s nejnižším počtem zúčastněných hráčů.

V průměru 38 účtenek přidal do losování každý zúčastněný hráč. Nejvíce vložených účtenek jediným soutěžícím bylo celkem 5 950, což je nejvíce od spuštění loterie a o 1 260 účtenek více oproti minulému losování. Během třiačtyřiceti (31 květnových + 12 červnových) dnů bylo do slosování průměrně každý den přidáno více než 350 tisíc paragonů.

4/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Pitkins

    Pokud tedy 1 soutěžící byl schopen zaregistrovat cca 6000 paragonů-t.j.-cca 180-200 denně-pak je vidno,že ta hra je poněkud “cinknutá” a vůbec nemá cenu se zúčastńovat.-protože.kdyby teoreticky trvalo dotyčnému reg.1 účtenky cca 2 minuty-za 200=400 minut-t.j.skoro 7 hod.denně!Řeznické počty!A to mě pište pak,že to jedinec vydržel celých 31 dnů,které měl měs.květen-a to nezmiňuji-za co,nebo kde vzal ten dotyčný 200 účtenek denně?!Tohle vaše sdělení mne jenom utvrdilo v podezdření,že to není “fair play” hra!Ale díky za informaci,která mě to potvrzuje.J.S

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru