«

»

Rekordní italský jackpot rozprášilo až 90 výherních tiketů

Zdroj: pixabay

Ani velmi nízká šance na výhru jedna ku 622 milionům neodradila italské sázkaře od toho, aby si vsadili oblíbenou italskou sázkovou hru Superenalotto a dobře udělali. Rekordní jackpot ve výši 371 milionů eur (v přepočtu 8,8 miliardy korun) se bude dělit mezi 90 výherních tiketů. Každý výherce si odnese v přepočtu přes 97 milionů korun před zdaněním. Ani vy byste nejspíš neměli nic proti dělení Eurojackpotu, kdybyste trefili jeho maximum, že?

Kombinace šesti vítězných čísel dlouho nepadla

Také na tučné výherní výsledky Eurojackpotu se musí čekat. A jinak tomu není ani v případě jiných sázkových her. Například v oblíbené italské sázkové hře Superenalotto šest vítězných čísel, která jsou potřebná pro trefu prvního pořadí, nepadlo dlouhých 15 měsíců. Čekání se vyplatilo těm výhercům, kteří do hry vstoupili se šťastnými čísly. Vůbec jim přitom nemusí vadit, že se obří výherní koláč nebo v tomto případě spíše pizza, bude rozkrajovat až na 90 dílků (soudě podle vsazených tiketů), protože celkový jackpot je opravdu rekordní. Vyšplhal se až na 371 milionů eur, což je v přepočtu 8,8 miliardy korun. Takovou částku nevytipujete ani v Eurojackpotu, kde je maximální výhra třetinová.

Výhra se bude ještě danit

Stejně jako u nás, tak i v  Itálii se musí výhry danit (podle nastavených pravidel). Ani to však šťastlivcům vrásky dělat nemusí. Protože stovku milionů jen tak na ulici zkrátka nenajdete. Tak proč je nezdanit? Výherci jsou přitom rozeseti po celé Itálii. Nejvíce z nich zaznamenal region Kampánie. Tam se z výhry raduje celkem 14 výherců. Další výherci pocházejí z dalších 15 italských krajů.  Když se poštěstí, tak se poštěstí!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru