«

»

Rekordní jackpot 476 milionů dolarů z Mega Millions ze slosování 14. dubna si vítěz vybral teprve nedávno

Foto: Pixabay

Jackpot, který v Mega Millions padl 14. dubna 2023, překonal všechny dosavadní rekordy této loterijní hry a zařadil se na první místo nejvyšších Mega Millions výher. Tato trefa dokonce překonala dosavadní nejvyšší jackpot 437 milionů dolarů z roku 2019. Teď už se dokonce ví, komu patří. Výhercem je jednasedmdesátiletý Jonnie  Taylor z Queensu, který byl pro okamžitý výběr 157 milionů dolarů po zdanění (zhruba 3,3 miliardy korun). Podobnou částku můžete vyhrát také v Eurojackpotu.

Vítěz už má konkrétní představy, jak s výhrou naloží

Svůj osudový lístek s čísly 23-27-41-48-51 a Mega Ball číslem 22 si koupil v Liberty Beer and Convenience v Ozone Parku, kde chodí pravidelně nakupovat. Tato procházka se mu vyplatila. Dlouho bobtnající jackpot padl 14. dubna tohoto roku. O výherci se dlouho spekulovalo. Co bylo jisté, tak, to, že obchod, který tiket prodal, obdrží odměnu ve výši 10 tisíc dolarů (přes 215 tisíc korun). Po delším napínání se Jonnie Taylor ozval s tím, že tiket je jeho. Měl možnost vybrat si větší část výhry v postupných částkách. On ale vsadil na jistotu a bral 157 milionů dolarů po zdanění. I to je suma, na kterou v životě jen tak nenarazíte. Výherní výsledky Eurojackpotu vám při velké dávce štěstí mohou přihrát právě takovou. Taylor, který celý život nedal kufřík s nářadím z ruky, si teď může konečně odpočinout. Prý vymění své staré auto za nové, bude cestovat, pomůže církvi, do které patří a samozřejmě bude své rodině dělat samou radost.

Obchod věří, že teď se do něj zákazníci jen pohrnou

Vědět, jaká čísla by vám přihrála výhru v Eurojacpotu, tak se sázkou rozhodně neváháte. Taylor patří k pravidelným hráčům a na toto štěstí čekal celý život. Do obchodu, kde tiket koupil, bude i nadále chodit. Zdravit se tam bude s místními, kteří už budou vědět, že je miliardář. Nebude to divné?  Taylor věří,  že na sousedských vztazích to nic nezmění. Je totiž obklopen samými dobrými lidmi. Také obchod si od prodeje rekordního tiketu slibuje větší návštěvnost a slávu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru