«

»

Říjnový Eurojackpot padl hned 2x, Češi se na předních výherních příčkách také mihli

Foto: Sazka

Do října Eurojackpot vstupoval s jackpotem 657 milionů korun. Se říjnem se loučil a v trezoru měl 246 milionů. Eurojackpot se v říjnu losoval celkem 9x, z toho jednou se hrálo o prémii – 10x miliardářský víkend.

Milionová výhra na sebe nenechala dlouho čekat

První říjnové slosování v úterý 3. října Češi z Eurojackpotu vytloukli jedině výhru druhého pořadí Extra 6 a s ní 200 tisíc korun. V pátek 6. října byly výherní výsledky Eurojackpotu o poznání šťastnější. Čech bral přes 6 milionů korun ze třetího výherního pořadí. Na výherní příčce stál společně s hráči z Německa (1x), Dánska (1x) a Nizozemska (1x). Bohaté bylo i čtvrté výherní pořadí, kde jeden hráč z Česka bral výhru přes 313 tisíc korun. V úterý 10. 10. na Čechy čekala maximálně výhra čtvrtého pořadí. Jeden z nich si odnesl přes 138 tisíc korun. I to je suma, která potěší.

Pátek třináctého byl v Eurojackpotu šťastný hlavně pro Německo. Bylo trefeno první pořadí a s ním přes 1,3 miliardy korun. Češi se mohli radovat z menší výhry čtvrtého pořadí. Dva z nich získali přes 92 tisíc korun.

V říjnu se hrálo o 10 miliardářských víkendů

V úterý 17. října se v Eurojackpotu rozjela hra o miliardářský víkend. Až deset výherců si mohlo ze hry odnést poukaz na prodloužený víkend letadlem. V hlavní hře Čech trefil nanejvýš čtvrté výherní pořadí a v něm přes 278 tisíc korun. V Extra 6 padla jediná výhra druhého pořadí a s ní 200 tisíc korun.

Další trefa do třetího výherního pořadí Eurojackpotu přišla v pátek 20. října. Rovnou dva hráči z Česka si z něj odnesli přes 2,2 milionu korun. Kromě nich na výherní příčce stáli také hráči z Německa (4x), Dánska (1x), Litvy (1x), Švédska (1x) a Maďarska (1x). Ten den to nebyla jediná výhra. Další trefou bylo druhé pořadí Extra 6 (1x) a s ním  200 000 Kč.

V úterý 24. 10. brali dva hráči z Česka výhru čtvrtého pořadí a s ní přes 196 tisíc korun.

V pátek 27. října měli Češi štěstí jen ve druhém pořadí Extra 6, ze kterého vybrali 200 tisíc korun. O hodně lepší tip se podařil hráči ze Slovenska, který ze třetího výherního pořadí vybral přes 8 milionů korun.

V úterý 31. října padl Eurojackpot znovu a s ním 866 milionů. Tato částka připadla hráči z Německa. Češi bohužel větší štěstí v posledním říjnovém slosování Eurojackpotu neměli.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru