«

»

Rok po výhře v loterii se Steve cítí jako dítě v cukrárně

Foto: Pixabay

Vysloužilý taxikář Steve Glover (73) si už přes rok užívá svou velkou výhru v loterii LOTTO. V březnu 2023 trefil hlavní cenu – 1 milion liber (dnes zhruba 29 milionů korun). I takovou výhru vám může přinést Sportka, budete-li mít štěstí. Pak se budete cítit jako Steve – jako dítě v cukrárně!

Zrovna se mu porouchal obytňák a pak přišla velká výhra

Výherní výsledky Sportky opraví vše porouchané nebo si klidně budete moci koupit věci nové. Přesně tohle udělal Steve, kterému se těsně před výhrou v Lottu porouchal jeho karavan. Už propočítával, kolik ho oprava bude stát a pomalu se vzdával svého snu cestovat po Skotsku, když v tom zkontroloval svou sázku. Ihned poznal svá čísla. Přesto musel nejprve zavolat svému kamarádovi a své bývalé ženě, aby mu čísla zopakovali. Teprve pak uvěřil, že je výhercem jednoho milionu liber. Tato částka kompletně překopala jeho dosavadní život. Coby bývalý taxikář teď měl Steve možnost vozit se v jakémkoliv autě chtěl. Hned po cestování v obytném voze je totiž jeho největší láskou takřka vše, co má motor.

Obytný vůz koupil sobě i svému kamarádovi

Až vyhrajete v loterii Sportka, můžete být k vaší rodině, známým a kamarádům opravdu štědří.  Asi jako Steve, když karavan koupil nejen pro sebe, nýbrž jeden i pro svého kamaráda. S ním je teď ve svém volném čase na cestách. A protože má po výhře v loterii opravdu spoustu volného času, doma ho prakticky nezastihnete. Nenajdete ho ani na jeho staré adrese. Protože miluje Skotsko, přestěhoval se po výhře tam. S výběrem své nové adresy si však dal na čas. Chvíli jen tak cestoval v obytném voze a poohlížel se po místech, kde by mohl bydlet. Teprve když ho našel, koupil dům s pevnými základy. Na svůj obytňák pořád nedá dopustit. Ale protože zpohodlněl a všechny cesty se mu zdály úzké, koupil si klasické SUV… a nejen to. Od té doby, co vyhrál, kupuje auta a motorky jako na běžícím páse.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru