«

»

Rozhodnutí udělat si k večeři kuře mu vyneslo přes 11 milionů korun

Foto: Pixabay

Řidič kamionu, který je většinu svého času na cestách, ze všeho nejvíce ocení, když si může dát teplou večeři v klidu svého domova. Jednou odpoledne se takhle rozhodl pro kuře. Pro to ale musel nejprve do obchodu. Spolu s ním domů přinesl nečekanou výhru v loterii. A u jaké večeře byste se o výhře v loterii Sportka chtěli dozvědět vy?

Svou výhru v loterii „upekl” rychleji než kuře

O výherních výsledcích Sportky se můžete dozvědět prakticky kdykoliv. Třeba při přípravě své oblíbené večeře. Kamioňák Russell Gomes z South Boston ve Virginii miluje kuře. Jedno takové si chtěl upéct na večeři, ale předtím musel nakoupit. Kromě kuřete a nějaké zeleniny u poklady zaplatil také za los od Virginia Lottery s názvem Magnificent 7s. A to ještě netušil, že o pár chvil později na parkovišti před obchodem zažije ten nejúžasnější pocit na světě. O výhře v loterii snil už dávno, ale že by vyhrál takhle „instantně”, to nepředpokládal. Vždyť si výhru v loterii v hodnotě 500 000 dolarů (v přepočtu přes 11,3 milionu korun) nandal na svůj talíř ještě dříve, než původně plánované kuře.

Při vyzvedávání výhry prozradil, že velká část prostředků padne na cestování

Výhra ve Sportce vás může zavést na řadu dosud nepoznaných míst. U řidiče kamionu Russella Gomese by se dalo předpokládat, že zatouží mít klid. Ale on ne. U vyzvedávání výhry potvrdil, že většina peněz padne na cestování. Ani teď doma sedět nebude. Volant a stísněnou kabinu však určitě vymění za větší luxus. Představitelé této loterie Russellovi prozradili, že kromě jeho již vybrané největší výhry v tomto lose zbývají ještě dvě ve stejné výši. Že by se o ně Russel pokusil? Kdo ví!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru