«

»

S výhrou v Eurojackpotu si můžete zařídit vlastní fesťák

Foto: pexels.com

S penězi z Eurojackpotu lze zařídit nejeden nezapomenutelný zážitek

Na začátku srpna proběhl v Anglii třídenní rockový festival Cambridge Rock Festival. Tento rok ale změnil místo konání. Přesunul se totiž na pozemek jednoho anglického miliardáře, který před pěti lety vyhrál v Euromilionech v přepočtu přes 4,5 miliardy korun. Co byste dělali vy, kdyby vám například Eurojackpot výsledky přinesly miliardovou výhru?

Šestačtyřicetiletý milovník hudby Adrian Bayford si za vyhrané peníze koupil svůj nový domov, který ho stál více než 175 milionů korun. A za další část peněz přesunul Cambridge Rock Festival na svou vlastní zahradu hned za svůj dům. Jako investor festivalu se dostal do podvědomí lidí a tím tak i zviditelnil svůj hudební obchod. Myslíte, že to byl šílený nápad nebo byste udělali něco podobného, mít tolik peněz co on?

3/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru