«

»

Sazka na své loterijní hry spustila online sázky

Foto: facebook.com

Šťastných 10, Sportka nebo Eurojackpot online přes internet

Hrajete Sportku, Šťastných 10 anebo Eurojackpot, ale nechce se vám neustále navštěvovat jedno ze 7 000 prodejních míst Sazky, vybraných řetězců či Poštu? Pak máte tyto možnosti. Buď si vyplňte a zaplaťte vaši sázenku na několik dní či týdnů dopředu a ušetřete tak spoustu času, nebo si vsaďte online.

Sázení loterijních her online je novinka od Sazky, která byla spuštěna teprve před nedávnem. Pokud chcete tento způsob typování vašich čísel využívat, budete se muset nejprve v Sazce registrovat, poté si nechat osobně ověřit váš účet a na závěr na něj vložit peníze, za které budete následně vsázet přes internet. Výhodou je jednoduchost, rychlost a také to, že na vaše hry jako je Sportka, Šťastných deset a Eurojackpot můžete vsázet doslova na poslední chvíli, a to třeba 1 minutu před losováním.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru