«

»

Sazka rozdává peníze nejen v loteriích

Foto: Sazka.cz

Losy Rentiér od Sazky

Znáte stírací losy Rentiér od společnosti Sazka? Nedávno jste totiž díky nim na webových stránkách mohli vyhrát částku od jednoho do 100 tisíc korun. O co vlastně šlo a jak jste se do hry mohli zapojit? Stačilo jen online zaregistrovat kterýkoliv z losů Mega či Super Rentiér anebo Rentiér a bylo jedno, jestli vám už jednou štěstí přinesly či nikoliv.

Každý den jste mohli do soutěže přihlásit maximálně pět losů. Poté se po dobu 4 týdnů každý den losovalo a vyhrávalo jednou 10 tisíc korun a čtyřikrát po jednom tisíci. Na úplném konci hry se ještě losoval jeden výherce, který vyhrál 100 000 korun! Tím se stala paní Petra B. z Plzeňského kraje, která si pro výhru dojela se svou dcerou a prozradila, že s penězi zatím žádné plány nemá.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru