«

»

Sazka v roce 2017 vyplatila přes 5,6 miliardy korun na výhrách

Foto: byznys.ihned.cz

Ve Sportce vzniklo přes 200 nových milionářů

V roce 2017 společnost Sazka udělala z více než 250 lidí milionáře, což je asi 5 nových milionářů týdně. Sazka za vyplacení všech výher, zhruba přes 33 milionů výher, rozdala okolo 5,6 miliardy korun. Největší podíl na vzniku nových boháčů mají loterie a poté losy.

V nejoblíbenější loterijní hře Sportka vyhrálo přes 210 sázejících od 1 milionu do 72,3 milionů korun. Další milionové výhry padly ve hrách Šťastných 10, kde bylo rozdáno 17 výher, v Sazka losy padlo 20 výher a ve hře Eurojackpot společnost Sazka vyplatila 8 sum přesahující milion korun. V hrách Euromiliony, Kasička a Sazka mobil šance výhry padaly po jednom.

Nejčastější 3 losovaná čísla byla 47, 31 a 4 a nejčastější vsazená čísla byla 7, 19 a 9. Nejvíce nových milionářů, celkem 53, vzniklo v Praze a nejméně v Libereckém a Karlovarském kraji, kde jich v každém bylo po 7. Lidé sázející přes internet mají stejné šance na výhru jako ostatní sázející, což dokazuje 19 výher přesahující milion korun.

4/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru