«

»

Sazka v roce 2017 vyplatila přes 5,6 miliardy korun na výhrách

Foto: byznys.ihned.cz

Ve Sportce vzniklo přes 200 nových milionářů

V roce 2017 společnost Sazka udělala z více než 250 lidí milionáře, což je asi 5 nových milionářů týdně. Sazka za vyplacení všech výher, zhruba přes 33 milionů výher, rozdala okolo 5,6 miliardy korun. Největší podíl na vzniku nových boháčů mají loterie a poté losy.

V nejoblíbenější loterijní hře Sportka vyhrálo přes 210 sázejících od 1 milionu do 72,3 milionů korun. Další milionové výhry padly ve hrách Šťastných 10, kde bylo rozdáno 17 výher, v Sazka losy padlo 20 výher a ve hře Eurojackpot společnost Sazka vyplatila 8 sum přesahující milion korun. V hrách Euromiliony, Kasička a Sazka mobil šance výhry padaly po jednom.

Nejčastější 3 losovaná čísla byla 47, 31 a 4 a nejčastější vsazená čísla byla 7, 19 a 9. Nejvíce nových milionářů, celkem 53, vzniklo v Praze a nejméně v Libereckém a Karlovarském kraji, kde jich v každém bylo po 7. Lidé sázející přes internet mají stejné šance na výhru jako ostatní sázející, což dokazuje 19 výher přesahující milion korun.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru