«

»

Sázkaři se mohou těšit na Milionové léto Sportky. Dnes se hraje o 85 milionů!

Foto: Sazka

Dnes 31. května je ve hře Sportky 85 milionů korun (z toho téměř 69 milionů tvoří bonus). Pro tuto krásnou výhru hráčům nezbývá, než kromě šesti čísel pro první pořadí trefit i poslední číslo Šance. Tato rovnice dává dohromady superjackpot, o kterém sní snad každý sázkař… a to zvlášť, pokud je tak vysoko. Kromě toho se už od června můžete ve Sportce těšit na 10 milionových pátků, kdy bude hra garantovat jednoho milionáře. Ten, jehož číslo tiketu bude taženo, vyhraje milion a k tomu případnou výhru dle vsazených čísel.

Deset milionových pátků

Sazka se rozhodla zpestřit letní výherní výsledky Sportky tím, že do hry vložila miliony navíc. Každý pátek v rámci Milionového léta se už od 2. června bude ve Sportce hrát o garantovaný milion korun. Ten má hráč možnost vyhrát už jen tím, že bude mít štěstí na číslo svého tiketu nebo číslo internetové sázky. A že ve Sportce nejde jen o superjackpot, ale i o další byť nižší výhry, o tom se přesvědčil hráč z nedělního losování (28. května), který se trefil do prvního pořadí Šance a odnesl si přes 1,6 milionu korun. Výhru sice bude muset danit, ale ani takovou zdaněnou výhru by na ulici rozhodně nenašel.

Naposledy se bonus vyšplhal až do výše 97 milionů

Jak už jsme říkali, v bonusu je aktuálně téměř 69 milionů. I to je dost, ale Sportka umí bonus vyšponovat ještě více. Třeba posledně, když praskl ve výši přes 97 milionů. Stalo se to ve středu 15. března. Hráč trefil čísla 2, 4, 16, 24, 31 a 38 a k tomu poslední číslo Šance 7. Zatímco z prvního tahu prvního pořadí shrábl v uvozovkách jen 2,3 milionu, bonus stál opravdu za to.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru