«

»

Se spláchnutým diamantovým prstenem se shledala po dlouhých třinácti letech

Foto: Pixabay

Když po třinácti letech najdete něco, o čem jste si mysleli, že už to dávno nenajdete, je to podobný zázrak jako výhra ve Sportce. Své o tom ví Mary Strand z Minnesoty, které v roce 2010 upadl do záchodu diamantový prsten. Samozřejmě se ho s manželem pokusili všemožně najít, ale marně. Prsten se objevil až po dlouhých 13 letech, když pracovníci městské kanalizace čistili čističku odpadních vod.

Mary je notorická ztrácečka věcí

Výherní výsledky Sportky mohou přijít i opakovaně. Častěji se však stává, že přijdou buď jen jednou za život, nebo vůbec. O opakované výhře nebo spíše o velkorysosti svého manžela může mluvit také Mary Strand z Minnesoty, která v roce 2010 ztratila diamantový prsten po tom, co jí ho manžel věnoval k 33. výročí svatby jako náhradu za předešlý ztracený snubní prsten. Ani ten nebyl jejím prvním ztraceným šperkem. Ještě o něco dříve takhle jednoduše přišla i o prsten se safíry. No věřili byste tomu? Ale zpátky k prstenu, který Mary ztratila v roce 2010. Ten se nenašel ani přesto, že její manžel vlastní firmu pro čištění kanalizačního potrubí. Kamera, kterou do potrubí zavedli opakovaně,  nic nenašla. A tak nezbývalo, než se se ztrátou smířit. O to větší to bylo překvapení, když o třináct let později kolovala na internetu výzva k vyzvednutí diamantového prstenu, který se našel v čističce odpadních vod nedaleko jejich domu.

Po dlouhých třinácti letech se prsten opět shledal se svou majitelkou

Vyhrát ve Sportce, nebo najít do záchodu spláchnutý prsten po dlouhých třinácti letech? To je jedno a to samé. Na výzvu, která se šířila na sociálních sítích, upozornila Mary její dcera. Vyzvednutí prstenu však nebylo jednoduché, protože se k němu hlásilo více lidí, kteří někdy v kanalizaci šperky ztratili. Ale díky tomu, že Mary dokázala najít starší fotografie prstenu, mohla vlastnictví dokázat a prsten si mohla odnést domů. Ještě dřív, než ho nasadila na prst, musel ke zlatníkovi, který mu navrátil jeho původní tvar. V kanalizaci se totiž kroužek maličko pomačkal.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru