«

»

Skupina spolupracovníků na vánočním večírku setřela z losu výhru ve výši 50 000 dolarů

Foto: Pixabay

Jako zaměstnavatel nemáte dost prostředků na vyplacení vánočních prémií? Nevadí! Kupte svým pracovníkům stírací losy, stejně jako to udělala vedoucí směny Sheila Colter. První losy, které na vánočním večírku společně škrábalo až 21 pracovníků zdravotnické organizace, žádnou větší výhru nepřinesly. Až výměna těch několika málo výherních za nové byla žhavou trefou v hodnotě 50 tisíc dolarů (přes 1,1 milionu korun). Také byste tolik chtěli vyhrát ve Sportce?

Vánoční večírek se bez dárků neobejde

Jakkoliv se účast na vánočním večírku může zdát nudná a obtěžující, je lepší tam jít. Své o tom ví skupina 21 spolupracovníků zdravotnického centra v Kentucky, která si z vánočního večírku odnesla nejen skvělý zážitek, nýbrž i výhru v loterii. Každý touto účastí zbohatl o 1750 dolarů (v přepočtu zhruba 39 tisíc korun). Na začátku však byly jen drobné a zdánlivě nevýherní pokus. Stírací losy pro své zaměstnance koupila vedoucí směny Sheila Colter, která měla v úmyslu koupit jiné věci. Protože se však vánoční večírek z organizačních důvodů konal mnohem dříve, nestihly jí na internetu objednané dárky přijít. Tuhle potíž se rozhodla vyřešit stíracími losy. Výherní výsledky Sportky k vám mohou dorazit zrovna touhle cestou! Z celkem 21 stíracích losů, které zaměstnanci setřeli ještě na večírku, jim vypadla výhra jen 50 dolarů. S touhle částkou hráli dál a koupili za ni další losy. Díky nim se jim podařilo výhru zdvojnásobit na 100 dolarů. Až losy koupené za těchto 100 dolarů vynesly druhé místo ve stíracím losu loterie v Kentucky, a to 50 000 dolarů (zhruba 1,1 milionu korun).

Výhru zdanili a poctivě si ji rozdělili

Také výhru ve Sportce je potřeba zdanit, a to v případě, že převyšuje jeden milion korun. Vedoucí směny šla s výherním losem do loterijní společnosti, kde výhru zdanila a pak si ji následně rozdělili na 21 rovných dílů. Po zdanění výhra činila téměř 37 000 dolarů a každý si z ní ukrojil dílek ve výši  zhruba 1750 dolarů. To jsou hezké vánoční prémie, ne?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru