«

»

Skupinka výherců může rozkrojit svůj výherní koláč na tři díly

Foto: Pixabay

Ještě v době, když studovali, založili si tři kluci skupinku pro společné sázení. Tehdy jim přišlo jako dobrý nápad zvýšit své šance na výhru a minimalizovat náklady na sázku tím, že do hry vstoupí pokaždé společně. A ono se to vyplatilo. 3. února tohoto roku jim v EuroMillions padla výhra ve výši 1 milion liber (přes 26 milionů korun). To je částka, kterou můžete trefit i ve Sportce.

Skupinku zakládali, když ještě studovali. Vyhráli, když už titul měli

Alex Gwynne (28), Dan Phillips (25) a Kyle Bowen (25) se rozhodli sázet ještě na studiích. Vkládat plné sázky jim jejich studentský rozpočet neumožňoval. Ale oni slyšeli příběh o lidech, kteří si díky skupinovému sázení přišli na velký balík peněz. Něco takového chtěli napodobit, a tak Alex založil skupinu a vymyslel pro ni pravidla. Od té doby po dobu několika let kluci takhle společně sázeli. S žádnou větší výhrou se však do konce svých studií nesetkali. Vždy šlo o pár drobných, které pokaždé vložili zpět do hry. Přesto v sázení pokračovali i po škole, a to se jim vyplatilo. 3. února se na ně usmálo štěstí a oni v EuroMillions vyhráli 1 milion liber (přes 26 milionů korun). Takové výherní výsledky Sportky by si přál nejspíš každý.

Výhra nemohla přijít v lepší okamžik

Všichni výherci mají z výhry pochopitelně radost. Svorně se shodli na tom, že výhra nemohla přijít v lepší chvíli. Všichni mají titul, pracují ve svých nových profesích a plánují budoucnost se svými partnerkami. Co více si k tomuto přát než zdraví a výhru ve Sportce? Díky výhře může být jejich budoucnost ještě pestřejší a povedenější.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru