«

»

Skupinové sázky jsou ošemetné v tom, že se čas od času na někoho ze skupiny zapomene, a to zrovna v době, kdy padne velká výhra

Foto: Pixabay

Sázíte Sportku skupinově? Pak si dejte pozor na to, abyste byli součástí opravdu každé sázky. Někdy a zvlášť při špatné komunikaci se totiž může stát, že na vás skupina přátel zapomene. Neúčast na sázce znamená, že jste zkrátka nic nevyhráli. Něco podobného teď řeší Kanaďan Philip Tsotsos z Ontaria, který byl ve skupině 17 pravidelných sázkařů přátel z bazénu. Jenže osud tomu nejspíš chtěl, že v poslední sázce chyběl a zrovna byla trefena výhra ve výši jednoho milionu dolarů (zhruba 21,7 milionu korun).

62 500 dolarů pro každého hráče (přes 1,3 milionu korun)

Že výherní výsledky Sportky dokážou rozhádat i sedmileté přátelství? Své o tom ví Kanaďan Philip Tsotsos, který se cítí být zrazený tím, že na něj přátelé z minulé práce zapomněli při osudové sázce v roce 2021. V loterii Max Lotto 2021, do které vždycky sázeli skupinově, trefili výhru 1 milion dolarů. Jejich skupina běžně skýtala 17 pravidelných hráčů. Jenže tato výhra se dělila jen mezi 16 z nich. Shodou nešťastných náhod Kanaďan Philip Tsotsos u osudové sázky chyběl a nikdo z jeho přátel za něj vklad nevložil. Určitě by ho býval zaplatil. Tak to alespoň tvrdí. Jenže výhra se logicky dělila jen počtem platných sázek a tu Tsotsos neměl. Navíc se k němu kamarádi otočili zády. Přitom tak moc by si z vlastních výher neubrali. Kdyby se totiž milion dolarů vydělil 17 namísto 16, vyšla by celkem podobná částka, a to přes 58 800 dolarů. Nikdo z výherců však na takové počty náladu nemá, a proto jde celý případ k soudu.

Philip Tsotsos se cítí být zrazen, obhajoba tvrdí, že ho většina sázejících ani nezná

Celý případ navíc zamotává fakt, že se Philipem zvaní kamarádi k němu nehlásí. Dokonce tvrdí, že většina pravidelných sázkařů ho ani pořádně nezná a zná ho jen hrstka z této skupiny. Ani ti však za Philipa nebojují. Vypadá to, že pokud soud nerozhodne v jeho prospěch, bude se muset Philip smířit nejen ze zradou od přátel, nýbrž i s tím, že si zatím nemůže říkat milionář. No představte si, že byste takhle přišli o část výhry ve Sportce!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru