«

»

Slovenská loterie LOTO stvořila pohádkového milionáře – sázkař se může radovat z výhry v přepočtu 121 milionů korun

Foto: Pixabay

Šťastnou ruku měl sázkař ze Slovenska, konkrétně z Košického kraje, který 10. března tohoto roku vsadil loterii LOTO. Do hry šel s náhodnými čísly 1, 10, 19, 24, 28 a 31, která byla tažena a vítězi vynesla jackpot 4,8 milionu eur (v přepočtu 121 milionů korun). Jedná se o 67. milionáře, kterého stvořila loterie LOTO a o první velkou slovenskou výhru letošního roku. Desítky milionů vám může přinést také Eurojackpot.

Až nápadně mnoho desítek kolem výhry

Výherní výsledky Eurojackpotu vám může přinést jakákoliv kombinace čísel. Jen vědět která a můžete být miliardářem. V milionech se topí hráč ze Slovenska. Hráč, jemuž společnost Tipos zaručuje anonymitu, vsadil tiket za 2,5 eura. Teď se může radovat z výhry v přepočtu 121 milionů korun. O výhru se navíc nemusí dělit s dalším hráčem. Jackpot, který se ve hře kumuloval od května roku 2023, si užije jen on sám. Jak už jsme uvedli, výherní čísla byla 1, 10, 19, 24, 28 a 31. Desítka, která se v kombinaci nachází, byla nejspíš extra šťastným číslem. Hráč totiž sázel 10. března v 10. kalendářním týdnu roku.

Pátá nejvyšší výhra v loterii LOTO

Výhra v Eurojackpotu vám může změnit život stejně, jako výhra v LOTU změnila život slovenskému sázkaři z Košického kraje. Podle společnosti Tipos, která LOTO provozuje, se jedná o pátou nejvyšší výhru v celé historii této loterie. Hráč šel do hry s náhodnými čísly. Využil možnost tak zvané „Rychlé sázky” a také se účastnil doplňkové hry „Joker”. Zároveň je tato výhra první milionovou výhrou v tomto roce, a to mezi všemi číselnými loteriemi, které společnost TIPOS provozuje.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru