«

»

Snědl jídlo do hodiny, a tak nemusel nic platit

Foto: Pixabay

Možná si přejete vyhrát v loterii Eurojackpot z toho důvodu, abyste nemuseli hledět na účet při placení v restauraci. Pokud výhra stále nepřichází, nezoufejte. Že udělat se to dá i jinak, o tom svědčí případ jedlíka Adama Morana z Británie, který se vsadil s restaurací The Mountain Air o to, že sní opravdu obrovskou porci masa, klobás a vajíček do hodiny. A protože ji dokázal spořádat za 37 minut, za svůj mega oběd nemusel platit vůbec nic. Jinak by jeho porce vyšla na 60 liber (v přepočtu 1630 Kč). A to se vyplatí, no ne? Co na tom, že si hltáním zaděláte na trávící potíže…

Sázka s restaurací mu přinesla plné břicho

Ne každá sázka cílí na výherní výsledky Eurojackpotu. Někomu může stačit, když se pořádně nají. Je to i případ britského jedlíka Adama Morana, který na svém YouTubu kanále překonává výzvy a cpe do sebe velké porce jídla za velmi krátkou dobu. I proto ho restaurace The Mountain Air ve Walesu vyzvala k tomu, aby se pokusil sníst jejich gigantickou porci, která obsahovala hovězí steak, čtyři vepřové steaky, dvě kotlety, dvě kuřecí prsa, čtyři klobásy a k tomu čtyři volská oka, hranolky, nějakou zeleninu a nechyběly ani cibulové kroužky. Restaurace doufala, že toto se mu sníst opravdu nepodaří. Jak se ale pletla, když si po 37 minutách Adam olizoval prsty po posledním spořádaném kousku.

Nezaplatil ani korunu

Porci, která by stačila pro pět a více lidí, do sebe Adam stihl nacpat během 37 minut, čímž všechny ohromil. Nejenže po něm na talíři nic nezůstalo, nýbrž měl i nějakou časovou rezervu. Restauraci nezbylo nic jiného, než mu jídlo, za které by jinak účtovala přes 1600 Kč, přát. Výhra v Eurojackpotu má v této situaci jisté výhody. Cena obědu vám bude ukradená a navíc se k tomu nebudete muset přecpávat.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru