«

»

Snědla chips za 2,6 milionu korun

Foto: pixabay

Vyhrát velký balík peněz můžete nejen díky výhře ve Sportce, nýbrž i díky nalezení chipsu ve tvaru srdce. Také ovšem nemusíte vyhrát nic, když svůj chips nevědomky sníte. Co jiného také s chipsem dělat, že? Velmi pozdě se Britka Dawn Sagarová dozvěděla o soutěži, kterou výrobce chipsů Walkers vyhlásil. Měla totiž štěstí a chips s co nejpřesnějším tvarem srdce v pytlíku mezi ostatními chipsy skutečně našla. Protože ale netušila, že vůbec nějaká taková soutěž existuje, chips zkrátka snědla. Ještě předtím ho však stihla vyfotit a poslat přátelům. Ti se bili do hlavy, protože o soutěži věděli a hned jim bylo jasné, že jejich kamarádka přišla v přepočtu o 2,6 milionu korun. To je ale smůla, viďte.

Soutěž trvala od prosince do března

Sníst chips ve tvaru srdce, na nějž je vyhlášena odměna 100 tisíc liber (v přepočtu 2,6 milionu korun), je jako ztratit tiket s výherními výsledky Sportky. Co ale má Britka teď dělat? Čas vrátit nemůže. O soutěži, která trvala od prosince do března, nevěděla. Upozornili ji na ni až její přátelé, které chtěla potěšit a chips ve tvaru srdce jim vyfotila. Ti se jí ihned ptali, zda-li ho snědla. A protože tak učinila, porušila tím pravidla soutěže. Ta totiž říkala, že výherce si musí do příjezdu určené osoby ponechat nejen chips ve tvaru srdce, nýbrž i balení osudných chipsů. Fotka a sáček z chipsů bohužel nestačí. To je ale smůla, že?

Ještě se mohla projíst k dalšímu srdci

O nešťastném případu se dozvěděli i samotní výrobci chipsů Walkers. Ti by se nad Dawn snad i slitovali, ale pravidla kvůli dalším soutěžícím obejít zkrátka nemohli. Dawn tak doporučili, aby se projedla k dalšímu srdíčku… do limitované soutěžní edice jich totiž ukryli hned několik. A co vy? Zkoušíte své štěstí kromě Sportky i v jiných soutěžích?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru