«

»

Sousedské spory ho stojí miliony

Foto: Pixabay

Co se stane, když omylem na zahradu vašeho souseda překopnete míč? Že vám jej jednoduše vrátí zpátky nebo si pro něj bez problémů můžete dojít? Jó mít bezkonfliktní sousedy, to je jako výhra v loterii Sportka. O něčem takovém si Adlerovi z Londýna mohou nechat jenom zdát. Když jejich vnuk zhruba před šesti lety překopl svůj míč na pozemek sousedů, nevědomky tím odstartoval doteď se táhnoucí spor. Spor, který jeho otce stál v přepočtu už přes 1,8 milionu korun.

Mít za souseda právníka nemusí být vždy výhodné

Celé výherní výsledky Sportky mohou padnout na služby právníkům, pokud se nedohodnete s vašim sousedem. Na první pohled nevinná šarvátka se může zvrhnout v něco, co trvá už několik let a stojí to miliony. Je to případ rodiny Adlerových z Londýna, která si jako černého Petra vytáhla sousedy, jež si potrpí na klid a pořádek. Časté pořádání rodinných oslav jim tak nikdy nebylo po chuti. Míč malého vnuka Adlerů na jejich pozemku byl pomyslnou tečkou za dosud ještě ucházejícími vztahy. Když si táta malého kluka pro míč, který se sousedé rozhodli nevydat, přišel, došlo na vyostřenou hádku, která skončila žalobou za neoprávněné vniknutí na pozemek a agresivní chování. Zatímco žalobu si psal soused právník sám, Chaim Adler (otec kluka, který si s míčem kopal), musel právní služby platit.

Banalita, která se táhne několik let

Pořád vynakládáte neuvěřitelné úsilí na získání výhry ve Sportce? Klidně se snažte dál, pokud vás to neruinuje. Kapsy plné milionů má nejspíš i Chaim Adler, který v soudním sporu setrvává neuvěřitelných šest let. A přitom je to taková banalita! Adlera uznal soud vinným za jeho agresivní chování. A on se i přesto, že jeho náklady na právníky vystoupaly už do výše v přepočtu 1,8 milionu korun, chce odvolat. Přitom se nepředpokládá, že by s odvoláním uspěl.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru