«

»

Spát šel s vědomím, že v Powerballu vyhrál něco přes milion korun (po přepočtu), ráno však vstával s faktem, že mu na kontě visí 4,5 milionu. Výhru mu přinesla narozeninová čísla jeho dětí

Foto: Pixabay

James Allen (63) z Michiganu sází Powerball celkem pravidelně. Ti, co to mají se Sportkou podobně, ho nejspíš dobře chápou. Možná také jako James sázíte čísla narození vašich dětí? A právě Jamesovi se toto vyplatilo. Ještě před koncem starého roku stihl v loterii Powerball vyhrát 200 000 dolarů (zhruba 4,5 milionu korun).

Tiket si vsadil 28. prosince na slosování 30. prosince

Výherní výsledky Sportky vás v roce 2023 nepotěšily svou návštěvou? Nevadí! Třeba to vyjde v tomto roce. Kdo nad loňskou výhrou může jásat, tak to je James Allen (63) z Michiganu, který těsně před koncem roku vyhrál díky narozeninovým číslům svých dětí. Tiket si vsadil 28. prosince na slosování Powerballu 30. prosince a světě div se, konečně vyhrál! Když svůj tiket kontroloval, srdce mu zaplesalo. Spát šel jako milionář. Myslel si, že vyhrál 50 000 dolarů (zhruba něco přes 1,1 milionu korun). Ráno se však vzbudil se vzpomínkou, že přece ke hře sázel i možnost Power Play – tedy variantu, která výhru násobí čtyřmi. A měl pravdu. Ráno měl tedy na svém výherním účtu částku 200 000 dolarů (přes 4,5 milionu korun). Teď už si byl správností svých počtů jistý. Přesto ráno zavolal loterijní společnosti, aby mu paní na telefonu výhru potvrdila.

Z výhry hodlá splatit své účty

A co byste s výhrou ve Sportce udělali vy? Allen hodlá splatit své účty, aby nikde nic nedlužil. Teprve s tím, co mu zbude, naloží podle svých představ. Určitě s rodinou pojede na nějakou dovolenou. Vždyť právě dětem vděčí za svou výhru v loterii! Podle ředitele loterijní společnosti, u které si výhru přebíral, není prvním ani posledním, kdo své štěstí zkouší právě s těmito čísly.

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru