«

»

Sportka i Eurojackpot jsou téměř na maximu, aktuálně se hraje o 223 milionů a 2,3 miliardy!

Foto: 777cz.eu

Sportka a Eurojackpot mají jackpoty k prasknutí!

Pokud se chcete stát multimilionářem anebo dokonce miliardářem, pak teď k tomu máte díky Sportce a Eurojackpotu dokonalou příležitost, protože obě hry nabízejí téměř maximálně možný jackpot, i když malá rezerva tu stále ještě je.

Sportka výsledky vás ve svém nejbližším nedělním losování mohou aktuálně překvapit Superjackpotem ve výši 223,7 milionů korun. Eurojackpotu výsledky zase v pátečním losování nabízejí 2 miliardy a 319 milionů korun.

Pakliže chcete mít šanci stát se vítězem hlavní ceny, musíte si ve Sportce vsadit plný tiket za 220 korun a kromě všech 6 čísel (bez dodatkového) je potřeba trefit i poslední číslo v Šanci. Bez uhodnutí čísla v Šanci byste za 6 správných čísel získali “jen“ 1. pořadí, které je ale i tak aktuálně pořádně vysoké. V I. tahu Sportky činí bez mála 21 milionů a ve II. tahu ještě o 1,7 milionu více. Pro doplnění ještě informace, že za trefení 6 čísel Sportky, z nichž jedním bude číslo dodatkové, z vás dělá výherce 2. pořadí s předpokládanými výhrami pro oba tahy 4,5 milionu anebo 880 000 korun.

K tomu, abyste se mohli stát miliardářem v Eurojackpotu, vám stačí vsadit si 1 sloupeček za 60 korun. Kromě toho ale musíte uhodnout všech 5 čísel v 1. osudí a obě 2 čísla v osudí druhém. Pravděpodobnost, že se vám to podaří, není velká, ale zároveň ne nulová. Vždyť v Eurojackpotu historicky nejvyšší výhru 2,466 miliard vyhrál Čech!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru