«

»

Sportka udělala dalším milionářem muže z Olomoucka

Foto: sazka.cz

Díky penězům ze Sportky si začne kupovat to, co celý život nemohl

Na Olomoucku mají díky Sportce nového milionáře. Tím se stal starší muž, který za dlouhých 50 let nevynechal jediné slosování, ale až před pár dny se mu vytrvalost konečně vyplatila. Vyhrál totiž více než 11 milionů korun. I dříve se občas stalo, že se na něj štěstí usmálo, šlo však jen o pár stovek.

Důchodce si před několika dny podal sázenku, kde se svými vlastními čísly zaškrtal pouhé tři sloupce, které mu v 1. pořadí ve II. tahu přinesly hromadu peněz. Když kontroloval Sportka výsledky, nejprve vůbec nevěřil, že opravdu vyhrál, a proto ještě raději kontrolu několikrát zopakoval. Už v tu dobu se mu ale hlavou honily myšlenky, co s penězi bude dělat.

V prvé řadě se chce se svými nebližšími přestěhovat do nového bydlení a také chce věnovat tučnou sumu charitě. Dále si bude postupně plnit svá tajná přání a pořizovat věci, které si dříve nemohl dovolit. A samozřejmě si díky milionové výhře může užívat důchodu v klidu a vůbec už peníze neřešit.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru