«

»

Spustili jsme loterijní grafy a statistiky!

Foto: 777cz.eu

Sportka, Eurojackpot a Účtenkovka – jaký je vývoj jackpotů anebo účtenek?

Ať už hrajete Sportku, Eurojackpot anebo Účtenkovku, od teď se kromě výsledků a dalších údajů v číslech můžete podívat také na grafy, které především zobrazují vývoje jackpotů loterií za poslední několikaměsíční období anebo v účtenkové loterii údaje o počtu registrovaných účtenek či hráčích.

Grafy a statistiky: Sportka, Eurojackpot, Účtenkovka

Milionové grafy jackpotů Sportky vám ukážou, jak se za poslední dobu vyvíjely Superjackpot, první a druhé pořadí a k tomu ještě Jackpot Šance. Můžete si tak udělat obrázek nejen o aktuálních nejvyšších možných výhrách, ale také je porovnávat s předešlými výhrami anebo si vytvořit představu o tom, za jak dlouho se jackpot může vyšplhat na hodnotu, při níž byste si rádi vsadili.

Graf Eurojackpotu zase ukazuje vývoj hlavní výhry, která se může pohybovat od 250 milionů až po 2,5 miliardy korun. Pokud se tak chcete stát miliardářem, pohlídejte si nejvhodnější čas a vsaďte si v pravou chvíli. Grafy se přepisují po každém losování, takže je můžete studovat vždy aktuální. Dostanete se k nim přes odkaz v tomto článku anebo přes vrchní menu.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru