«

»

Srpnová Sportka byla napínavá, padl v ní superjackpot přes 185 milionů a další první pořadí

Foto: Sazka

Do srpna Sportka vstupovala se superjackpotem 162 milionů korun (z toho bonus byl přes 129 milionů). Se srpnem se loučila a v superjackpotu měla 34 milionů (z toho 16 milionů tvořil bonus). V srpnu se Sportka losovala celkem 13x, z toho  jednou se hrálo o prémii Sportky – o poslední milion z Milionového léta.

Výhry v srpnu přicházely pozvolna

Druhé srpnové slosování Sportky v pátek 4. 8. si jeden z hráčů odnesl prémiový milion. Žádná z výher hlavní hry však na milion nedosáhla. Ve středu 9. srpna hráči obsadili druhé pořadí Sportky, kde si odnesli po rovném milionu jak z prvního, tak z druhého tahu.

Superjackpot Sportky padl a hra Stokrát milion se odsunula na neurčito

V pátek 11. srpna skončilo trápení sázkařů, kdy do hry vstupovali převážně s plným tiketem. Bylo totiž o co hrát. Právě toto slosování však superjackpot konečně padl, a to jen pár milionů předtím, než se jeho bonus rozplynul do hry Stokrát milion. Výherní čísla byla 29, 31, 32, 36, 42, 44 a poslední číslo Šance 8. Zatímco bonus hráči nabídl 143 111 428 Kč, v druhém tahu prvního pořadí bylo 42 009 165 Kč.

Ve středu 16. srpna vyhrál sázkař Sportky rovný milion z prvního tahu druhého pořadí. O velmi slušné výherní výsledky Sportky nebylo nouze ani v neděli 20. srpna, kdy hráč trefil první tah prvního pořadí a s ním přes 28 milionů. Výherní byla čísla 4, 15, 37, 46, 47 a 48. O něco méně vysoko pak mohl skákat i hráč, který v ten samý den trefil rovný milion z prvního tahu druhého pořadí.

V srpnu padla celkem tři první pořadí, z toho jedno k sobě připojilo bonus

Další srpnová trefa do prvního pořadí na sebe nenechala dlouho čekat. Přesně 1 540 698 Kč trefil hráč v prvním tahu prvního pořadí a dopomohla mu k tomu čísla 14, 18, 29, 31, 37, 41,

O miliony se hrálo i v neděli 27. srpna – dva hráči vybrali po milionu z druhého tahu druhého pořadí. Poslední slosování ve středu 30. srpna přineslo další výhry ve druhém pořadí. Konkrétně z prvního tahu druhého pořadí si dva hráči odnesli opět rovný milion.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru