«

»

Stál červencový Eurojackpot za sázky?

Foto: Pixabay

Do července Eurojackpot vstupoval s jackpotem 570 000 000 Kč. S červencem se loučil a v banku měl 2 354 000 000 Kč. V tomto měsíci se Eurojackpot losoval celkem 8x, z toho jednou se hrálo o obytný vůz za 2,5 milionu korun.

Zprvu se zdálo, že jsou všechny tipy českých sázkařů marné 

Hned první červencové slosování Eurojackpotu, které padlo na 4. 7., vzbudila rozruch výhra Polska, které se postavilo na druhé výherní pořadí a odneslo si devět milionů. Po boku polského sázkaře stáli ještě výherci z Německa (1x) a Norska (1x). Ani v pátek 7. července Češi Eurojackpotem nijak zvlášť nezatřásli. Útěchou jednomu z nich byla výhra 200 tisíc korun z doplňkové hry Extra 6.

Dokonce ani úterý 11. července Čechům moc nepřálo. Největší výhrou byla ta z druhého pořadí – přes 28,5 milionu, kterou na sebe z výherního kotlíku vyklopil hráč z Finska.

O výherní výsledky Eurojackpotu se hrálo i v pátek 14. července a ne jen tak ledajaké. Ve hře byl obytňák za 2,5 milionu korun. Možnost jej vyhrát měl hráč, jehož čísla tiketu nebo internetové sázky byla tažena. Tři Češi si z tohoto souboje odnesli výhru 200 tisíc korun z Extra 6.

Během losování 18. července si Eurojackpot vzalo do parády kromě jiných států také Polsko. To z druhého pořadí vytáhlo přes 16,2 milionu korun (1x) a z třetího pořadí dokonce přes 6 milionů (2x). Na výherní příčky se k Polsku pokaždé připojilo také Německo. Co se větších výher týče, Češi tento den ostrouhali.

Konečně slušná odměna za dobře tipovaná čísla 

V pátek 21. července se na českého hráče konečně usmálo štěstí. Z druhého výherního pořadí se mu do klína vysypalo 17 470 487 Kč. Bohužel se na této příčce musel mačkat s dalšími dvěma hráči z Německa, kteří si odnesli stejnou částku. Ani trefa do čtvrtého pořadí neurazila. Tři Češi si odnesli přes 68 tisíc korun každý.

V úterý 25. 7. si hráč z Česka ze čtvrtého pořadí odnesl přes 106 tisíc korun. Přes 7,5 milionu korun z druhého pořadí pak mimo jiné země zamířilo i na Slovensko.

A kdo by si myslel, že měla v tomto měsíci Česká republika své eurojackpotové štěstí už vybrané, ten se spletl. V pátek 28. července se Čech mohl radovat dokonce z milionové výhry – přes 1,7 milionu korun. Také doplňková hra Extra 6 nadělovala, a to výhru 200 tisíc korun (1x).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru