«

»

Šťastlivec ve Sportce vyhrál 12 miliónů korun

Foto: 777cz.eu

Miliony ze Sportky tentokrát putovaly do Královéhradeckého kraje

Před několika dny udělaly výsledky Sportky z dalšího obyčejného člověka milionáře! Výherce z Královéhradeckého kraje prozradil, že sází už zhruba 25 let, ale až teď se mu v loterii poštěstilo. Za plný vsazený tiket – 10 sloupců + Šance, z něhož 9 sloupců vyplnil vlastními čísly a poslední nechal na náhodném tipu, vyhrál zhruba 12 miliónů korun. Peníze mu nakonec přinesl šestý sloupec vyplněný s vlastními čísly.

Výherce se po šoku z výhry nechal slyšet, že na svém životě nechce nic měnit. Snad jen že si s manželkou a jejich dvěma dětmi začnou trochu více užívat, vyrazí do zahraničí na dovolenou a splatí všechny své úvěry. Svou práci ale v žádném případě opustit nechce. Nadále chce také zůstat v anonymitě, jelikož má strach ze svého okolí, aby někdo z jeho známých nechtěl vyhrané peníze zneužít.

4/5 - (8 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru