«

»

Šťastná žena našla během romantické večeře v ústřici pravou perlu

Foto: Pixabay

Vyhrát ve Šťastných 10 nebo v jiné loterii je jako najít v ústřici během večeře opravdovou perlu. To se povedlo ženě z Texasu, která se svým partnerem zrovna večeřela ústřice. Zdálo se, že jejich společný večer už nemůže probíhat lépe. Přesto se nález perly postaral o ještě větší zpříjemnění večera. Odhaduje se, že jen jedna z 10 tisíc ústřic v sobě skrývá tento poklad. Žena tak měla opravdu velké štěstí… jakoby vyhrála v loterii. Cena perly z ústřice je pak odhadována na tisíce dolarů.

Když se večeře sama zaplatí

Výherní výsledky Šťastných 10 obvykle nejsou potřeba k tomu, abyste si s partnerem zašli na romantickou večeři. Ovšem pokud má být večeře trošku honosnější, jakákoliv úspora ve formě slevového kódu se hodí. A co teprve, když máte tolik štěstí, že se vám tato večeře sama zaplatí. Své by o tom mohla vyprávět žena jménem Kenia Press původem z Mexika. Jen tak si s partnerem vyšli na romantickou večeři a dali si ústřice, protože ty milují. V průběhu jídla jim však poklidnou večeři narušil nečekaný nález uvnitř jedné z ústřic. Žena v ní našla opravdovou perlu! Její cenu odborníci odhadují na tisíce dolarů. Žena se nečekaným nálezem pochlubila v aplikaci TikTok a hned mělo její video téměř 800 tisíc zhlédnutí. Lidé pod videem gratulovali i na ženin účet vtipkovali. Jeden sledující nahodil, že perla možná pochází z náramku číšnice, která je obsluhovala.

Možná, že si ústřice objednali právě kvůli možnosti nálezu perly 

A možná to je celé úplně jinak. Možná na ústřice chodí pár pravidelně, aby zvýšil své šance na nález perly. Jakkoliv je pravděpodobnost, že perlu na svém talíři objeví, nízká, možné to je. Ostatně ani výhra ve Šťastných 10 není zaručená a přesto se najdou hráči, kteří tuto hru hrají pravidelně. Žena z Texasu, která svou perlu našla na talíři v restauraci zaměřující se na recepty z  plodů  moře, teprve uvidí, jak s výhrou naloží. Je prý ráda, že perlu nesnědla. O tom by se koneckonců nemusela ani dozvědět.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru