«

»

Šťastných 10 při neuhodnutí žádného čísla vrací vklad

Foto: 777cz.eu

Víte, kdy ve Šťastných 10 můžete své vsazené peníze získat zpátky?

Šťastných 10 je loterie, pří níž se vám vaše investované peníze, pakliže neuhodnete ani jedno číslo, mohou vrátit v plné výši zpět. Má to ale svá pravidla, takže pokud chcete mít takovou šanci i vy, měli byste je dobře znát.

Asi už dobře víte, že ve Šťastných 10 závisí výše vaší výhry na počtu vsazených a uhodnutých čísel, stejně jako na výši vašeho vkladu. To poslední nás teď zajímat nebude, i když se jedná právě o ten vklad, který můžete při neúspěchu dostat nazpět.

Aby se tak mohlo stát, je potřeba, abyste z možného počtu 1 až 10 čísel jich vsadili minimálně 6, tedy 6 až 10. V takovém případě, když neuhodnete ani jedno z čísel, dostanete svůj vklad ze základní hry zpátky, a to v podobě výhry, která se nyní nazývá Extra výhra. Vrácení vkladu se nevztahuje na Královskou hru a ani Šance milion, které jsou dobrovolné.

Ono, i když se to nezdá, netrefit se do ani jednoho vámi vsazeného čísla, když se jich losuje 20 z 80, není jen tak. Pravděpodobnost, že se tak stane, je přitom nejvyšší u 6 vsazených čísel a postupně s navyšujícím počtem až k 10 maximálním číslům se snižuje. Pokud vám tedy mimo jiné půjde o možnost získat vklad zpět, největší šanci tak máte u 6 vsazených čísel.

Podle koeficientu výher máte s 6 vsazenými čísly ve Šťastných 10 možnost vyhrát tyto násobky vašeho vkladu při tomto počtu trefených čísel:

  • 0 čísel = 1x (Extra výhra – vrácení vkladu)
  • 3 čísla = 1x
  • 4 čísla = 2x
  • 5 čísel = 20x
  • 6 čísel = 600x
5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru