«

»

Šťastných 10 se losuje 14krát za týden!

Foto: people.com

Jak často v průměru vyhráváte ve Šťastných deset?

Ačkoliv se Šťastných deset aktuální tažená čísla a výsledky losují dvakrát denně, vyhrát ale dvakrát v jeden den anebo alespoň dvakrát za týden by byl velký úspěch a je úplně jedno, jestli by šlo o milionovou či nějakou významnější nižší částku. Takovéto podobné štěstí ale měla před několika dny devatenáctiletá Kaliforňanka Rose Dominguezová!

Vyhrála totiž dvakrát v jednom týdnu! Rose ale nesázela loterii, nýbrž kupovala stírací losy. Na poprvé si koupila 5 stejných losů v přepočtu celkem zhruba za 500 korun, na jeden z nich poté vyhrála cca 12,5 milionů korun. O pár dnů déle si koupila pouze jeden los jen tak pro zábavu a vyhrála dalších 2,5 milionu korun! Stejné štěstí by přál mít snad každý! Nebo jste snad ve Šťastných 10 podobné štěstí také někdy měli?

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru