«

»

Šťastných 10 se losuje 14krát za týden!

Foto: people.com

Jak často v průměru vyhráváte ve Šťastných deset?

Ačkoliv se Šťastných deset aktuální tažená čísla a výsledky losují dvakrát denně, vyhrát ale dvakrát v jeden den anebo alespoň dvakrát za týden by byl velký úspěch a je úplně jedno, jestli by šlo o milionovou či nějakou významnější nižší částku. Takovéto podobné štěstí ale měla před několika dny devatenáctiletá Kaliforňanka Rose Dominguezová!

Vyhrála totiž dvakrát v jednom týdnu! Rose ale nesázela loterii, nýbrž kupovala stírací losy. Na poprvé si koupila 5 stejných losů v přepočtu celkem zhruba za 500 korun, na jeden z nich poté vyhrála cca 12,5 milionů korun. O pár dnů déle si koupila pouze jeden los jen tak pro zábavu a vyhrála dalších 2,5 milionu korun! Stejné štěstí by přál mít snad každý! Nebo jste snad ve Šťastných 10 podobné štěstí také někdy měli?

3.2/5 - (4 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru