«

»

Statistiky z Účtenkovky za poslední losování a celý 1 rok

Foto: 777cz.eu

Kolik hráčů hraje Účtenkovku a kolik už bylo registrováno účtenek?

Účtenkovka se u nás hraje už 1 rok. Za tu dobu si ji alespoň jednou zahrálo přes 800 000 lidí, kteří v souhrnu přihlásili bez mála 200 milionů účtenek, a to za nákupy v hodnotě přibližně 60 miliard korun. Registrování účtenek se navíc stále zjednodušuje. Naposledy to byly QR kódy, jejichž používání se mezi obchodníky a hráči pomalu ale jistě rozšiřuje. Pro rychlejší registraci paragonů přes webové stránky se taktéž plánuje uživatelsky příjemnější prostředí, které by do hry mělo přilákat další hráče. Ke všemu ještě odstartuje další vlna EET, která rozšíří okruh účtenek, jež bude možno do účtenkové loterie přihlašovat.

Statistiky z posledního 12. losování Účtenkovky

Poslední slosování Účtenkovky proběhlo za dozoru dvou pracovníků Ministerstva financí 15. října, a to z účtenek vydaných mezi prvním a posledním září, které hráči přihlásili nejpozději 3 dny před losováním, tedy do 12. října.

Tohoto v pořadí dvanáctého losování se zúčastnilo 346 tisíc aktivních hráčů (což je zhruba o 10 000 hráčů méně než předchozí měsíc), kteří registrovali téměř 14,5 milionů účtenek (o 1,2 milionu méně než minule), z nichž bylo úspěšně do soutěže přijato téměř 12,7 milionů, (asi o 1 milion méně než minulé losování). Rekord tentokrát vytvořil jeden z hráčů, který registroval 5 526 zářijových účtenek.

Kde a jak získat výhry z Účtenkovky

Výhry z posledního slosování Účtenkovky do maximální výše 20 000 korun je možno si od 16. října vyzvedávat osobně v sídle Sazky, na adrese SAZKA, K Žižkovu 851, Praha 190 93, telefon: 266 12 12 12, email: info@sazka.cz. Hráčům, kteří mají u Účtenkovky vytvořený hráčský účet s uvedením bankovního účtu, budou výhry odesílány v termínech 17. října, 27. října a 10. listopadu. Výhry nad 20 000 Kč se zasílají pouze bankovním převodem, k čemuž je nutné nejenom vytvoření hráčského účtu, ale zároveň ověření věku a totožnosti přes MojeID. Více info získáte na telefonu Účtenkovky 233 037 402 anebo emailu: info@uctenkovka.cz. Připomenutí: vytvoření hráčského účtu je potřeba k výplatě jakkoliv vysoké výhry.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru