«

»

Stavil se na burger a odcházel jako milionář

Foto: Pixabay

I bez výhry ve Šťastných 10 může být váš život fajn. Zpříjemňovat vám ho může řada věcí, které milujete. Jednou z nich může být tradice stavit se na burger každý týden. Aniž by to muž z Michiganu čekal, přesně tento zvyk mu přinesl milionovou výhru.

Na svůj večer se pokaždé moc těšil 

Sedmapadesátiletý muž z okresu Berrien v Michiganu si vypěstoval svou tradici stavit se na burger jeden večer v týdnu. Byla to jeho forma relaxu. Chodíval do podniku Chatterbox Bar & Grill. Tam si užíval nejen dobré jídlo a pití, nýbrž i své online sázky do michiganské loterie Club Keno, jejíž losování probíhalo každé 3 a půl minuty. Také výherní výsledky Šťastných 10 můžete pokoušet až 2x denně 7 dní v týdnu. Muž, který si přál zůstat v anonymitě, prozradil, že většinou odcházel s pár drobnými. Pouze párkrát se mu poštěstilo natolik, že mu sázky zaplatily celou útratu v baru. Že se z něj stane milionář ale opravdu nečekal. Večer 28. února odcházel s výhrou 200 000 dolarů (zhruba 4,7 milionu korun).

V Club Keno trefil deset čísel z dvaceti

Také výhru ve Šťastných 10 vám může přinést vaše tradice vsadit si alespoň  1x týdně. Muž, který loterii Club Keno sázel jen v burger baru, trefil rovnou deset čísel z dvaceti. To mu vyneslo výhru 100 tisíc dolarů. Protože však vsadil i možnost zdvojnásobení výhry, ten den z baru odcházel s částkou 200 000 dolarů. A to už je částka, se kterou můžete doplatit hypotéku a šetřit na důchod. Přesně to muž udělá. Svých  večerů se sázkami, dobrým jídlem a pitím se však nevzdá ani jako milionář. Kdo ví, možná tam časem trefí další výhru.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru