«

»

Stokrát 2 miliony ve Sportce: Nejvíce výherců bylo v Praze, zato v Liberci nebyl žádný

Foto: sazka.cz

Česko má o 100 milionářů více díky doplňkové hře Sportky

Před několika týdny Sazka okořenila Sportka výsledky doplňkovou hrou 100x 2 miliony, v níž rozdala 200 miliónů korun 100 výhercům. Hra Stokrát 2 miliony začala 20. srpna a trvala až do 15. října, kdy se při každém losování Sportky losovalo ještě dalších 5 šťastlivců, přičemž každý z nich vyhrál 2 miliony korun.

Tato doplňková hra byla vytvořena kvůli vysoké částce Superjackpotu Sportky, jenž se vyšplhal na více než 250 milionů korun, a tak byl snížen právě o 200 milionů. Do hry jste se mohli zapojit pouze tehdy, pokud jste si vsadili plný tiket Sportky i s Šancí za 220 korun. Nelosovaly se však vsazená čísla, ale kódy sázenek. Sazka nerozdává jen peníze, ale i věcné výhry, jako například automobily, kterých v letošním roce řadu rozdala.

Dvoumilionové výhry Sportky putovaly téměř do celé republiky. Nejvíce však do našeho hlavního města Prahy, kde hra Stokrát 2 miliony vytvořila 23 nových milionářů. Na dalším místě byl Středočeský kraj, kam zavítalo celkem 32 milionů korun. Do Moravskoslezského kraje přibyly na účtu 2 miliony korun 5 šťastlivcům. Naopak v Libereckém kraji nebyl ani jeden výherce a v Ústeckém kraji pouze 1.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru