«

»

Studenti pro školníka v důchodu uspořádali sbírku a vybrali nečekaných šest milionů

Foto: Pixabay

Zázraky se dějí, a to nejen v loterii Šťastných 10, nýbrž i v Texasu. Studenti v jedné škole už se dál nemohli dívat na pracujícího osmdesátiletého muže. Ten by si přitom už užíval důchodu, kdyby mu nelidsky nezvýšili nájem. Protože s penězi nevycházel, byl nucen vrátit se zpátky do práce. To studenty chytlo za srdce a na portálu GoFundMe mu uspořádali sbírku. Cílem bylo vybrat v přepočtu aspoň 200 tisíc korun, které by školníkovi pomohly se zvýšeným nájmem. Sbírka se pak v dobrém slova smyslu zvrhla a na účtu pro školníka přistálo více než 6 milionů korun!

Důchod s miliony na účtu

V hezčí důchod nemohl doufat osmdesátiletý muž z Texasu, kterému dobrý skutek studentů jedné školy vytrhl trn z paty. Také výherní výsledky Šťastných 10 vás mohou zachránit před vysokými cenami. Ale zpátky k muži, který i přes svůj vysoký věk pracoval jako školník v jedné z texaských škol. Přitom byly doby, kdy už si užíval důchodu. Jenže pak mu markantně zvedli nájem o v přepočtu asi devět tisíc korun a on musel znovu žádat o místo školníka, které před pár lety opustil. Škola mu vyhověla a zdálo se, že je situace zachráněná. Avšak nebyl to žádný med pracovat v tolika letech. A dívat se na to nemohli ani studenty, které napadlo, že na starého pána vypíšou sbírku. Na portálu GoFundMe se začala hromadit pěkná suma. Cílem bylo vybrat tak 200 tisíc korun. O to větší šok na studenty čekal, když tuto hranici sbírka pokořila a vyšvihla se až do výšky šesti milionů. Z pracujícího důchodce byl rázem milionář!

Muž je studentům i dárcům velmi vděčný

I výhra ve Šťastných 10 může způsobit, že si váš důchod začnete užívat mnohem více, než bylo v plánu. Vděčný je taky školník, kterého už budík budit nemusí. Ne, když je z něj teď díky studentům milionář. Muž se nechal slyšet, že je studentům velmi vděčný a děkuje všem, kteří mu přispěli. Není vyloučeno, že z vybrané částky něco odsype škole, aby z peněz něco měli i studenti, kteří to všechno spunktovali.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru