«

»

Superjackpot Sportky je těsně pod sto miliony

Foto: Pixabay

Už delší dobu mohou sázkaři Sportky sledovat, jak její hlavní jackpot roste. K dnešku 7. června vystoupal k částce 96 milionů korun (z toho bonus tvoří 74,2 milionu). Pořád to ale není ještě tolik, aby se začalo šeptat o doplňkové hře Stokrát milion, kterou Sazka rozpoutá pokaždé, když její bonus přesáhne hranici 150 milionů.  Přitom je docela jedno, jestli trefíte první nebo druhý tah prvního pořadí. V prvním tahu je 16,9 milionu, v tom druhém 20,9 milionu. Podstatný je již jednou zmíněný bonus, který v kombinaci se šesti čísly pro první pořadí tvoří superjackpot.

Letos padl bonus zatím jen jednou

Výherní výsledky Sportky okořeněné bonusem mohou být receptem na doživotní nicnedělání. Ale zkuste si trefit šest čísel Sportky potřebných pro první pořadí a pak i poslední číslo Šance! Je to sice jen velmi málo pravděpodobné, ale ne nemožné. Kupříkladu letos se to hráčům povedlo jen jednou, a to 15. března, kdy hráč trefil první pořadí a s ním 2,3 milionu a k němu i bonus přes 97 milionů. K této částce má dnešní bonus ještě nějakých dvacet milionů daleko… i tak by jej bral naprosto každý. Jen pro představu v minulém roce padl bonus až 3x:

– 9. 1. 2022 (bonus přes 10 milionů),

– 12. 1. 2022 (bonus přes 1,7 milionu),

– 31. 8. 2022 (bonus přes 117 milionů).

Podobně atraktivní jako Sportka je i Eurojackpot

Ostatně stejně atraktivní jako Sportka je dnes i Eurojackpot. V pátek 9. června se v něm hraje o 1 999 000 000 Kč! A to je sumička, která vás raketově vyšle za vodu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru