«

»

Své životní úspory utratila za léčbu své dcery, pak se jí ale mnohonásobně vrátily v jediném setřeném losu

Foto: Pixabay

Něco mezi nebem a zemí opravdu funguje. Jinak si svou výhru neumí vysvětlit Geraldine Gimblet z Floridy. Ta se stavila na benzínce, aby si koupila kávu a svůj oblíbený los se slovy Cashword Scratch-Off. Obsluha však tvrdila, že už žádné tyto losy nemá. Geraldine se ale nedala odbýt a na prodavače naléhala, aby se ještě jednou přesvědčil. Jakoby tušila, že poslední kus losu, který prodavači zapadl do šuplíku, je ten výherní. Na losu pak setřela dva miliony dolarů (přes 42 milionů korun). Také doufáte ve výhru v Eurojackpotu nebo jiné loterii?

Dvě výjimečné zprávy v jeden okamžik

Geraldine Gimblet z Floridy je nejšťastnější ženou pod sluncem. V jeden okamžik se totiž dozvěděla dvě výjimečné zprávy. Tou první byla ta, že její dcera zdárně ukončila léčbu rakoviny prsu. Tou druhou byl fakt, že si na stíracím losu seškrábala výhru dva miliony dolarů (v přepočtu více než 42 milionů korun). Výherní výsledky Eurojackpotu mohou být stejně radostné. Vtipné na tom je i to, že kdyby Geraldine nebyla tak tvrdohlavá, nejspíš by z ní teď nebyla milionářka. Obsluha benzínky jí totiž tvrdila, že už žádné Cashword Schratch-Off losy nemá. Geraldine se ale odmítla smířit s tím, že by ten den svůj oblíbený los nesetřela. Zeptala se tedy ještě jednou, zda by se nenašel byť poslední kousek. A hle, byl tam! Poslední los Cashword hry zapadl mezi dva šuplíky. Už to byl pro Geraldine signál, že vesmír pracuje pro ni. Ten den už však byla šťastná dost a na výhru si nedělala žádné nároky. Její dcera jí totiž nedávno telefonovala a oznámila jí, že je léčba její rakoviny považována za zdárně ukončenou. Jak by si mohla přát více?

Náklady na léčbu své dcery se jí několikanásobně vrátily

Výhra v Eurojackpotu téměř nikdy nechodí nevhod. Své o tom ví i žena z Floridy, která ještě nedávno prožívala velké zoufalství. Její dceři zjistili rakovinu prsu a musela podstoupit náročnou léčbu. Kvůli té Geraldine neváhala vybrat všechny své životní úspory. Hlavně, aby dcera byla v pořádku. Svého rozhodnutí nikdy nelitovala. To ještě ale netušila, že se jí všechno mnohonásobně vrátí. Výhra dvou milionů dolarů pro ni byla polibkem z vesmíru.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru