«

»

Svobodný táta si šel koupit salát a odešel s jedním milionem dolarů z výhry Mega Millions v kapse

Foto: Pixabay

Svobodný táta Brant Edgington z Nebrasky příliš často nesází, protože si to jako samoživitel nemůže dovolit. Vlastně vsadí jen tehdy, když je jackpot vysoko, a to byl i 22. března tohoto roku. Ten den Brant v Mega Millions trefil výhru 1 milion dolarů. A to si šel do obchodu jen koupit salát. Utratit pár drobných navíc se rozhodl až u pokladny. A jak se pro sázku do Sportky rozhodujete vy?

Jeho otec i dědeček byli vášnivými sázkaři

Výherní výsledky Sportky řada lidí nečeká. Ani Brant Edgington, který nesází příliš pravidelně, výhru v loterii nečekal. Když už, vsadí Mega Millions nebo Powerball, ale jen tehdy, když je jackpot vysoko. A to se stalo 22. března tohoto roku. Když šel do obchodu pro salát na další den do práce, rozhodl se u pokladny vsadit loterii Mega Millions. Pak na vsazený tiket zapomněl a pár dní ho nosil v kapse svých kalhot. Když si na něj opět vzpomněl, rozhodl se jej zkontrolovat. Využil pro to kontrolní loterijní terminál, ale s ověřením měl potíže. Proto zavolal prodavačku, aby mu s tím pomohla. Ta mu řekla: „sedněte si, vašich pět čísel se shoduje s výherními”. A opravdu. Čísla 3, 8, 31, 35 a 44 mu vynesla druhou největší možnou výhru – 1 milion dolarů. K výhře jackpotu mu chybělo Mega Ball číslo, kterým pro tuto hru bylo číslo 16. Na to, že Brant sází velice nepravidelně, toho vyhrál opravdu dost. Jeho otec i dědeček jsou na něj moc pyšní. Právě oni totiž patří k opravdu vášnivým sázkařům.

Pokořil velmi nízkou šanci na výhru

Šance na výhru jednoho milionu dolarů ve hře Mega Millions je 1 ku 12 607 306 a Brant ji pokořil. Ačkoliv má z výhry radost a jako samoživiteli se mu jistě bude hodit, nepočítá, že by zvýšil četnost svých sázek. Podle něj je vše tak, jak má být. A co váš osud vyhrát v loterii?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru