«

»

Svými čmáranicemi snížil hodnotu svého sídla o 13 milionů…, přesto je šťastný jako blecha!

Foto: Pixabay

Po zdech prý už čmáral jako malý kluk. Sam Cox, který si rád nechává říkat Mr. Doodle (v překladu pan Čmáranice), v roce 2019 koupil honosné sídlo za v přepočtu 38 milionů korun, aby následně svými čmáranicemi po zdech, po nábytku, fasádě a vlastně všude, kde se naskytlo volné místečko, snížil jeho hodnotu o 13 milionů. Přesto je rád, že do svého projektu šel. Je jeho reklamou, nad kterou strávil nespočet pročmáraných hodin. A co vy, až vyhrajete Extra Rentu? Budete si čas krátit malůvkami po stěnách vaší nově koupené vily?

Zlaté tapety na stropech musely pryč

Výherní výsledky Extra Renty vám možná v hlavě zrodí bláznivé plány na váš další život. Anglický umělec Sam Cox si usmyslel, že pomaluje celý svůj dům a rozhodně se nebavíme o žádném krcálku. Se souhlasem manželky se pustil do díla. Celkem na své sídlo vypotřeboval 900 litrů bílé podkladové barvy. Kvůli ní dokonce nechal ze stropu strhnout tapety ze zlata. Na malůvky pak padlo asi 400 plechovek černé barvy na exteriér a 286 plechovek černé barvy pro interiér. Nekonečnému Samovu kreslení padlo za oběť 2 296 hrotů per.

Jeho sídlo má 12 pokojů a  Sam se rozhodl začít v ložnici

Když bude výhra v Extra Rentě dostatečně vysoká, možná také budete jako milionáři přemýšlet, jak zabít svůj táhnoucí se volný čas. Potom můžete začít malovat jako Sam. Ten však k tomu výhru v loterii nepotřeboval. Stačilo se odhodlat a přenést na zdi svůj sen, o kterém snil už od mala. Nutno podotknout, že Samovo sídlo má celkem 12 pokojů a on se rozhodl začít v ložnici. Pak pokračoval chodbou, koupelnou, schodištěm… zkrátka celým domem. V samotné koupelně Sam strávil asi dva měsíce. Musel v ní pomalovat přibližně 2000 dlaždic. S malůvkami sice jeho sídlo utrpělo na ceně, ne však na povědomí jeho případných klientů. Ti si mohou jeho práci a kreslící techniky prohlédnout u Sama doma u šálku dobrého čaje.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru