«

»

Téměř na apríla vyhrál Čech v Eurojackpotu přes 234 milionů korun

Foto: Sazka

Čtvrtmiliardový důvod k radosti má Čech, jehož identitu bude Sazka přísně střežit – Čech, který v pátek 31. března (téměř na apríla) trefil první pořadí Eurojackpotu a s ním 234 900 000 Kč. K výhře samozřejmě gratulujeme! Je to suma, díky které vám ze slovníku zmizí pojmy, jako jsou složenka nebo hypotéka a nahradí je úplně nová slova – dovolená, luxus, svoboda, splněná přání… Naposledy první pořadí Eurojackpotu Čechovi padlo v roce 2019 – tehdy v něm bylo přes 1,4 miliardy korun.

Vítěz si vsadil v jedné z pražských trafik

Muž nebo žena, zkrátka vítěz pátečního Eurojackpotu neponechal nic náhodě, když do hry vstoupil s plným tiketem za 400 Kč. Místo, kde byl tiket vsazen, je jedinou informací, kterou může Sazka o vítězi vyzradit. Nebyla to sázka přes internet, tiket byl podán v jedné z pražských trafik. Nejspíš si šťastlivec řekl, že to třeba vyjde. Možná z trafiky odcházel o čtyři stovky chudší, ale pokud ho to tehdy byť jen krátce zamrzelo, bylo to zbytečné. Teď si může dovolit nechávat stovkové spropitné všude tam, kam se podívá. Šťastné to má i ohledně vyzvednutí výhry. Jelikož bude nejspíš z Prahy nebo je Praha minimálně místem, kde se běžně zastavuje v trafikách, nebude to mít do sídla Sazky daleko.

Jen o jedno slosování mu utekla výhra ve výši přes 1,7 miliardy

Přece jen byly páteční Eurojackpot výherní výsledky maličko smíchané i se smůlou. Jen o slosování dříve – v úterý 28. března byla v prvním pořadí částka přes 1,7 miliardy korun. Tu trefil hráč z Německa. Dá se tak s nadsázkou tvrdit, že hráči z Česka uteklo přes 1,5 miliardy… kdo ale může vědět, jestli neměl vsazeno už tenkrát? A pokud ne, s jakými čísly by do hry šel? Osud mu zkrátka přál čtvrt miliardy…. a lepší přes 234 milionů v kapse mít, než o částce 1,7 miliardy korun jen pod peřinou snít. No ne?

 

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru