«

»

Ten největší úlovek na Johna čekal ne ve vodě, nýbrž v loterii Set For Life!

Foto: Pixabay

Představte si, že se dvacet let pachtíte při namáhavé zednické práci a pak se stane něco a vy už na zednickou lžíci nebudete muset nikdy sáhnout. Přesně to se stalo Johnovi Stembridgeovi z Trowbridge. V loterii Set For Life vyhrál hlavní cenu – 10 000 liber měsíčně na dobu dlouhých 30 let (tato výhra už se výherci nedaní). Také byste chtěli trefit Eurojackpot, abyste sekli s prací, která vás frustruje?

Už ho nesvazují žádné povinnosti 

Výherní výsledky Eurojackpotu mohou splnit všechny vaše sny. Ty si teď plní vášnivý rybář a fotograf John, který díky hlavní ceně v Set For Life už nemusí zedničit. Jediné, na čem teď usilovně pracuje, je splnění všech svých tajných přání a samozřejmě přání jeho rodiny. Zednickou lžíci už do ruky nikdy nevezme, a to ani při stavbě svého vysněného domu na břehu jezera. Zatímco firma mu ho postaví, on bude s rodinou jezdit karavanem po Evropě, rybařit, fotit a podnikat nejrůznější výlety. Za tuhle konkrétní sázku do loterie přitom vděčí svému největšímu úlovku na poli fotografování. Podařilo se mu vyfotit vzácného ptáka, kterého v přírodě naháněl už dlouho. To bylo signálem, aby se na cestě domů stavil na benzínce a vsadil si Set For Life. Stalo se tak už v květnu 2023, ale výhru zkontroloval o několik týdnů později – celou dobu ji vozil na palubní desce svého vozu. Ještě, že mu tiket na sluníčku nevybledl.

Stane se profesionálním fotografem a otevře si rybářské centrum

John je dobrodruh každým coulem, a proto se nebojí o to, že by se bez práce nudil. Hodlá si otevřít rybářské centrum a naplno se věnovat fotografování. Chce zkrátka s rodinou dělat to, co miluje a využít každý okamžik jejich životů naplno. Že něco podobného uděláte také, až vyhrajete v Eurojackpotu? Neblázněte, nač byste čekali? Vždyť žít naplno můžete i s nevýherními tikety po kapsách!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru