«

»

Těsně před vzlétnutím letadla vystoupil kvůli své životní lásce a nehrozí mu žádná pokuta

Foto: Pixabay

Kam se hrabe výhra v Eurojackpotu, když vyhrajete svou životní lásku? V milostném opojení vám ani nebude vadit, že ostatním cestujícím na palubě zpozdíte let o dlouhých 70 minut. Přesně to se stalo mladému muži, který cestoval z Turína do Madridu. Nejspíš stál na svém životním rozcestí, protože jediný telefonát stačil k tomu, aby zastavil už téměř vzlétající letadlo.

Jediný telefonát způsobil hodinové zpoždění

Výherní výsledky Eurojackpotu se vám možná budou hodit k tomu, abyste zaplatili pokutu za zpoždění letadla, které svou nerozhodností způsobíte. Příběh jako z románu se nedávno odehrál na palubě letadla před letem z Turína do Madridu. Letadlo už bylo připraveno a pilot čekal jen na pokyn z věže. V tom mladík v letadle vyskočil a na celou palubu křičel, ať všechno zastaví, protože musí vystoupit. Důvodem nebyl panický strach cestujícího z létání ani zdravotní problém, nýbrž telefonát jeho milované, která žádala, aby neodlétal a zůstal s ní. Přesně na ten mladík nejspíš čekal, a proto telefon nechával zapnutý i v době, kdy už ho měl dávno vypnout. Pilot start letadla odložil. Ne však proto, že by měl pro mladíkovu lásku pochopení, ale proto, že mladík představoval reálné riziko pro všechny cestující v průběhu letu. Tímto incidentem nabralo letadlo až 70minutové zpoždění.

Mladík se pokuty bát nemusí

Ani výhra v Eurojackpotu nemusí být takovou peckou, jako je výhra svého životního partnera. Své o tom ví mladík, který způsobil rozruch na palubě letadla před letem z Turína do Madridu. Každý by teď předpokládal, že mladíka kromě líbánek teď čeká i placení velké pokuty. Ale není tomu tak. Podle pravidel aerolinek má každý pasažér právo na vystoupení z letadla předtím, než vzlétne. Před dalším vzletem pak personál čeká kontrola letadla a zavazadlového prostoru, aby se předešlo riziku, že cestující, který vystoupil, v letadle nechal například výbušninu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru