«

»

Účtenková losovačka je tu! Máte svoje želízko v ohni?

Foto: pixabay

Losování účtenkové loterie dnes v úterý 15. října

Máte přes alespoň jednu registrovanou účtenku políčeno na milion korun, automobil anebo některou z dalších více jak 21 000 cen? Pak vás určitě bude zajímat, že losování Účtenkovky probíhá právě dnes, to je v úterý 15. října. Losují se účtenky, které jste za nákupy v obchodech anebo služby obdrželi mezi prvním a posledním září a zároveň je stihli zaregistrovat do 12. října.

Pozor: Říjnové účtenky, i když jste je zvládli přihlásit ještě před tímto aktuálním losováním, se budou losovat až v listopadu.

Dnes, jak už je po celou dobu provozování Účtenkovky zvykem, se losuje opět kolem poledne, a to za pomoci certifikovaného generátoru náhodných čísel a dozoru dvou pracovníků Ministerstva financí. V souvislosti s generátorem neznamená, že ten produkuje zcela náhodná čísla, která by se nemusela shodovat s kódy úspěšně registrovaných účtenek. Generátor náhodných čísel zcela náhodně pouze ze všech přihlášených účtenek, kterých se očekává zase přes 10 milionů, vybere 21 025 účtenek, jež budou výherní. Těm budou zároveň náhodně přiřazeny výhry od 100 Kč až po 1 milion.

Během dne tak můžete, pokud bude mezi vylosovanými i některá vaše účtenka, očekávat informaci o výhře na váš email anebo mobilní telefon. Seznam všech 21 025 výherních kódů bude poté představen až v odpoledních hodinách. Kontrolovat je ale ručně nemusíte, u tolika tisíc cen by to ani nebylo v lidských silách. Lepší je čekat na případnou informaci o výhře anebo si zřídit hráčský účet Účtenkovky, kde je u každé z vašich registrovaných účtenek přehledně uvedeno, zda je výherní anebo ne. Souhrnnou informaci pak najdete v položce VÝHRY.

BKP anebo FIK? Jak to je?

Někteří hráči nemají stále jasno v kódech BKP a FIK, protože se losují právě jen BKP. Vysvětlení je takové, že při registrování účtenek je naprosto jedno, který z těchto dvou kódů použijete. Druhý bude systémem doplněn automaticky, čímž se ocitnete ve slosování s naprostou stejnou šancí na výhru, přestože se losuje jen BKP.

A když už jsme u té šance na výhru, jaká tedy v Účtenkovce je? To záleží na tom, kolik účtenek jste do soutěže přihlásili. Cen je sice dost (21 025), ale zároveň ve značné konkurenci, protože se losuje průměrně ze 14 milionů účtenek. Alespoň nějakou cenu vyhrává tedy zhruba 1 účtenka ze 70 účtenek.

To je také důvod, proč je tolik hráčů nakonec zklamaných, přestože Účtenkovku hrají třeba už od začátku. Vyhrát každý zkrátka nemůže. Své šance můžete zvýšit jen tím, že budete registrovat co nejvíce paragonů. Účtenkovka je zdarma, takže proč se do toho pořádně neobout. Třeba štěstí usedne právě na vás.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru