«

»

Účtenkovka: Chcete osobně mluvit s operátorem? Přečtěte si, kdy a jak volat na infolinku

Foto: pixabay.com

Pro osobní hovor s operátorem volejte do účtenkové loterie pouze ve všední dny od 9 do 17 hodin

Máte nesrovnalosti s hraním Účtenkovky anebo se vám nedaří zaregistrovat účtenku do soutěže? V pravidlech na webových stránkách je nedostačující vysvětlení anebo tam úplně chybí? Pak můžete zde na naší stránce o Účtenkovce položit dotaz v komentářích, stejně jako můžete napsat na oficiální podporu přes email: info@uctenkovka.cz anebo rovnou zavolat na infolinku Účtenkovky na telefonní číslo 233 037 402. Aby se vám však podařilo operátorovi opravdu dovolat, musíte volat pouze v pracovní dny od 9:00 do 17:00 hodin.

Jak přes telefon hovořit s pracovníkem Účtenkovky?

Po zavolání v pracovní den a čas na infolinku účtenkové loterie budete nejprve přepojeni na automat, který vám vyjmenuje nabídku, v níž se možná dozvíte odpověď ještě před tím, než se dostanete k živému operátorovi či operátorce.

Při začátku hovoru si musíte na svém telefonu připravit klávesnici, abyste v nabídce automatu mohli klikat na čísla, které vás povedou k vyřešení vašeho problému. Při aktuálním nastavení automatu (které se ale časem může změnit) je pro přepojení k operátorovi po prvním představení nabídky třeba na klávesnici mobilního telefonu kliknout na číslo 1 a poté po další nabídce návrhů na číslo 9. Další krok už bude jen čekání na operátora a přepojení k němu.

3/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru