«

»

Účtenkovka: Dnes máte poslední šanci do soutěže zaregistrovat své květnové účtenky

Foto: 777cz.eu

V pátek 15. června proběhne losování květnových účtenek

Dnes 12.6. je poslední šance své účtenky vydané v období mezi 1. – 31. květnem přihlásit do loterie Účtenkovka a zúčastnit se tak soutěže o 21 024 peněžitých cen v hodnotě od 100 korun do 1 milionu + jeden nový crossover SUV Ford EcoSport.  Losování Účtenkovky s květnovými paragony poté proběhne v pátek 15. června.

Jak se dozvíte o výhře?

Zda jste se stali jedním z tisíců vítězů, se dozvíte přes SMS zprávu anebo email, které jsou rozesílány všem výhercům. Informace o výherních či nevýherních účtenkách jsou taktéž k dispozici ve vašem hráčském účtu (pokud ho máte vytvořený). Kompletní výherní kódy naleznete na našich stránkách anebo na oficiálním webu Účtenkovky.

Účtenkovka je teď jednodušší

Do přihlašovacího formuláře Účtenkovky se nyní vyplňuje méně informací z vydaného paragonu, než v jejích začátcích před více než půl rokem. Dnes už se totiž do formuláře nezadává DIČ prodejce, ale jen BKP či FIK kód. Dále je to částka s DPH, čas a datum transakce a v poslední řadě režim tržby, běžný či zjednodušený, který je na účtence uvedený. Přehled všech svých přihlášených účtenek naleznete ve svém hráčském účtu.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru