«

»

Účtenkovka: do dubnového slosování bylo rekordně přihlášeno přes 15,8 milionů účtenek

Foto: 777cz.eu

Každý soutěžící průměrně zaregistroval přes 43 březnových účtenek

Zhruba před týdnem (neděle 15. dubna) proběhlo losování 6 kola státní loterie Účtenkovka, do kterého lidé registrovali své březnové účtenky. Do dubnového slosování mohli lidé přihlašovat účtenky nejpozději do 12. dubna. Posledního losování Účtenkovky se podle statistik Ministerstva financí zúčastnilo přes 420 tisíc soutěžících, kteří do loterie přihlásili celkem 18,3 milionů účtenek. V průměru každý soutěžící tedy zaregistroval zhruba 43 paragonů z nákupů. Do slosování jich pak bylo v souhrnu přijato 15,8 milionů.

Výherní listinu s více než 21 tisíci výherci po každém slosování na svém webu zveřejňuje Účtenkovka, Ministerstvo financí a naše stránka 777cz.eu. Výherci se ale o své výhře také dozví pomocí e-mailu anebo SMS zprávy a pokud jsou v loterii zaregistrováni, tak i ve svém hráčském účtu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru