«

»

Účtenkovka: Následující půlrok se bude hrát o Ford EcoSport

Foto: Ford.cz

Ministerstvo financí vybralo nového dodavatele automobilů

Ministerstvo financí ve výběrovém řízení vybralo dalšího dodavatele automobilů pro druhé místo své loterie Účtenkovka. Automobily pro následujících 6 losování dodá autosalon Auto Kora top s.r.o., který nabídl nejvýhodnější nabídku. A o jaké vozy se tedy bude hrát? Výherce druhého místa Účtenkovky získá tmavě modrý benzínový crossover SUV Ford EcoSport s obsahem motoru 1.0 l s výkonem 92 kW.

Automobil je vybaven palubním počítačem, CD přehrávačem s USB portem, klimatizací, 7 airbagy, parkovacími zadními senzory, elektronický stabilizační systém ESC s protiblokovacím systémem brzd ABS, asistentem rozjezdu HLA, řízením stability RSC. O první Ford EcoSport můžete hrát už s dubnovými účtenkami, jejichž losovaní proběhne 15. května.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru