«

»

Účtenkovka: pro zaslání finančních výher na bankovní účet musí mít hráči založený hráčský účet

Foto: 777cz.eu

Vyhraný automobil předávají zástupci Ministerstva financí vítězi osobně

Před 2 dny, v neděli 15. července, se uskutečnilo v pořadí už deváté slosování Účtenkovky, do kterého jste mohli nejpozději 12. července přihlásit paragony vydané od 1. do 30. června. Výherních červnových účtenek se jako vždy losovalo 21 025 a jako obvykle na průběh losování, do něhož bylo tentokrát zaregistrováno přes 16 milionů účtenek, dohlíželi 2 zástupci Ministerstva financí.

Ti šťastlivci, kteří se stali majitelem některé výhry či výher (1 000 000 Kč, automobil, 300 000 Kč, 200 000 Kč, 100 000 Kč, 1 000 Kč anebo 100 Kč), se o svém vítězství dozvěděli pomocí e-mailu, SMS zprávy anebo ve svém hráčském účtu ve složce Výhry. Finanční výhry do 20 000 Kč včetně si výherci mohou nechat zaslat na bankovní účet anebo si vyhranou částku mohou vyzvednout osobně v hlavním sídle Sazky (pouze v Praze).

Vyšší částky jsou zasílány jen bezhotovostním převodem na účet výherce, a to 17. a 27. července nebo 10. srpna. Pro vyplacení výher musí mít hráči založený hráčský účet anebo si jej založit do 30 dní od zaslání informační SMS zprávy či e-mailu o výhře. Automobil (Ford EcoSport) předají zástupci Ministerstva financí vítězi osobně.

4/5 - (2 votes)

2 komentáře

 1. Pitkins

  Od té doby,co jste zveřejnili zprávu o tom,že jeden účastník si “stihl podat”6000-(šest tisíc) účtenek za měsíc-jsem se přestal zúčastňovat-to se mě nezdá-pokud by evidoval 200 účtenek denně a 1 by mu trvala min.1 minutu(to by byl ale “velmistr”-je to 200 minut=3 plnéhodiny +33 minut vč.soboty a neděle…………!Tak to mě tedy velice “zavání” ………

 2. 777cz.eu

  Dobrý den,

  trénovaný hráč zvládne registrovat 1 účtenku třeba za 30 vteřin (i méně).. To ale nic nemění na věci, že tolik účtenek je potřeba někde sehnat nebo vyměnit, což zabere další čas. Někteří lidé jsou zkrátka hraví a ten čas tomu věnují. A Ministerstvo financí výměny anebo sbírání účtenek po obchodech toleruje..

  Rekordních 6 000 účtenek od jednoho hráče ale je jen zlomek ze zhruba 15 milionů účtenek, které registrují za měsíc dohromady všichni hráči..

  777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru