«

»

Účtenkovka: provoz Wincor Nixdorf, subdodavatel Sazka

Foto: nbsystems.com

Účtenková loterie 2017

Sazka provozující Sportku, Šťastných 10 či Eurojackpot prohrála soutěž o hlavního provozovatele účtenkové loterie, bude “pouze“ subdodavatelem. Výsledky na konci března oznámilo Ministerstvo financí, které také uvedlo výherce – společnost Wincor Nixdorf s.r.o. Ta bude mít za úkol zapsání zájemců do soutěže, zaznamenávání účtenek, losování a samozřejmě vyplácení výher. Bude také spravovat náležité webové stránky a mobilní aplikaci.

Účtenkovka a EET

Účtenková loterie (účtenkovka), by se měla v ČR losovat zřejmě někdy od poloviny letošního roku. Jde o soutěž navazující na EET, kdy každý občan, který za svůj nákup dostane účtenku, ji bude moct zaregistrovat a zúčastnit se tak losování o jednu z 25 000 cen měsíčně.

Ročně Ministerstvo financí plánuje na výhrách přerozdělit asi 65 milionů korun, včetně automobilů a podobně. Cílem účtenkovky pak je, aby si lidé nechávali od obchodníků tisknout paragony a zlepšil se tak výběr daní. Účtenky bude zřejmě možné do losování využívat každý den, a to zdarma.

4.5/5 - (2 votes)

1 ping

  1. Sportka nebo Účtenkovka? Co je lepší? | 777cz.eu

    […] dáte přednost? Účtenkovce, která se má naplno rozjet od začátku října tohoto roku, nebo zůstanete věrní Sportce? […]

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru