«

»

Účtenkovka: v sedmém losování bylo přes 14,8 milionů účtenek

Foto: 777cz.eu

Nižší výhry z Účtenkovky si výherci mohou vyzvednout osobně anebo si je nechat zaslat na účet

Před pár dny v úterý 15. května proběhlo další, v pořadí již sedmé, losování účtenkové loterie. Do hry se v dubnu zapojilo více než 400 tisíc soutěžících, kteří zaregistrovali celkem přes 16,9 milionů účtenek, z nichž se 14,8 milionů dostalo do losování. Výherce prvního místa vyhrál jako vždy 1 milion korun. Druhý výherce v pořadí získal nový automobil značky Ford EcoSport.

Výherci peněžitých výher do 20 000 korun včetně si mohou vybrat, zda si chtějí peníze vyzvednout osobně v sídle Sazky anebo si je mohou nechat poslat bezhotovostně na bankovní účet. Automobil předávají zástupci Ministerstva financí novému majiteli pouze osobně. Výhry nad 20 000 korun se vyplácí pouze bezhotovostně na účet výherce.

4/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. Maty

    Již jsem vyhrál,je to jistější jak miliardář

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru