«

»

Ukradl 200 tisíc čokoládových vajíček za skoro milion a vyfasoval za to 18 měsíců ve vězení

Foto: Pixabay

Trefit výhru v Extra Rentě, možná byste si pak za ni koupili nespočet čokoládových vajíček s překvapením nebo třeba jiných laskomin, kterých se teď nemůžete nabažit. Když však výhra nepřichází a naskytne se vám příležitost uloupit celý přívěs s čokoládovými vajíčky, neodoláte a pak za to jdete sedět. Přesně to se stalo blíže nejmenovanému pachateli v Anglii, který byl připravený loupit, ale čokoládový lup mu nevyšel.

I krádež čokoládových vajíček má svá úskalí

Výherní výsledky Extra Renty vám budou k ničemu, když si zrovna budete odpykávat trest ve vězení za hříchy, které jste spáchali. I proto je lepší konat jen dobro. Dvaatřicetiletý muž z anglického Telfordu může o své nápravě přemýšlet ve vězení dlouhých 18 měsíců.  V osudnou chvíli se totiž vloupal do skladu a ukradl tam traktor. K němu pak připojil i návěs s netradičním nákladem čokoládových vajíček. Nikde se nepíše, kolik stál traktor, ale už jen samotná čokoláda měla hodnotu v přepočtu přes 855 tisíc korun. Milionová čokoládová loupež se ale nepovedla. Lupič nejspíš dělal hluk a někdo jej nahlásil. Policisté ho dopadli jen pár hodin po loupeži. Co s vajíčky zloděj hodlal dělat, o tom se nic nepíše. Třeba to byl milovník čokolády a třeba chtěl vajíčka jen obyčejně rozprodat a obohatit se.

Za loupež čokolády 18 měsíců ve vězení 

Svého činu teď nejspíš lituje. Z lupu nic neměl a na čokoládě si také nějakou dobu nepochutná. Anglický soud ho totiž nekompromisně odsoudil k osmnácti měsícům vězení. Tak snad si příště nějaké vkrádání do skladu rozmyslí. A co vy? Koupili byste si po výhře v Extra Rentě čokoládu za milion korun? Ostatně proč ne!  Po výhře se můžete v čokoládě koupat od rána do večera.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru